Ľudia pozorujú na ženách počas rokov veľmi veľa stereotypov. Niektoré im vychádzajú, ale napriek tomu je veľká väčšina, ktorá je úplne mimo. Čo sa však týka starostlivosti o seba a o svoj výzor, je úplne jasné, že na toto si takmer každá žena vyslovene potrpí. Nezáleží na tom, koľko má rokov, nezáleží na tom, ako vyzerá. Jediné, na čom naozaj záleží je to, ako sa cíti. Pretože, povedzme si úprimne, ak by ste si mali dať na niečom záležať, tak na svojom výzore. Ak je to teda pre vás dôležité, nenechajte sa nikým odradiť a nenechajte nikoho, aby vám diktoval či je to vhodné, alebo nie.

sada na nehty

Ste sama sebe pánom a aj keď sa niekomu niečo nepáči, nie je to predsa on, kto s tým žije, nemyslíte? Verte preto sebe, pretože to je pre vás naozaj najdôležitejšie. Nemyslite si, že o sebe už nikdy nebudete pochybovať. Práve naopak. Je pravdepodobné, že budete o sebe pochybovať takmer neustále. No aj tak by ste sa mali zamerať hlavne na seba. A na všetko, čo je pre vás dôležité. Ide hlavne o vás a budeme vám to opakovať dokola, lebo tak to naozaj je. A držte sa toho, skutočne.

kalkulace

Napríklad, keď je pre vás dôležitá manikúra, myslite na to, že aj keď vám ľudia budú hovoriť, že veľa míňate, vy by ste mali svoje peniaze investovať poriadne. Napríklad do sád na nechty či jednoducho do niečoho, čo vás bude držať nad vodou. Napriek tomu, že si myslíte, že je pre vás zbytočné kupovať neobyčajné laky, nie je predsa len lepšie, keď investujete do niečoho, čo na vašich nechtoch
aj skutočne vydrží? Je to predsa len iba na vás, ale mali by ste sa na to zamerať. Uvidíte, že nakoniec budete šťastná, pretože budete mať perfektnú manikúru, ktorá bude pre vás úplne top. Je to však len na vás, do čoho investujete svoje peniaze. Tak, čo teda nakoniec urobíte? Investujete do seba?