Záujem o módu posledné roky čoraz viac stúpa aj medzi pánmi. Záľubu v obliekaní už dávno nemusia mať iba ženy. Aj muži sa chcú pekne obliecť a zaujať svojím výzorom. Aj keď je pravda, že v pánskej kolekcii nie je toľko kúskov oblečenia ako pre ženy. O to to majú muži ťažšie a musia vedieť v móde aj experimentovať. Skvelým kúskom, ktorí sa radi medzi pánske doplnky je pánska šiltovka.

pánska šiltovka

Šiltovky boli od nepamäti skôr mužskou záležitosťou. Šiltovky sa spájajú jednak s letom, kedy ich volíme na teplé slnečné dni ako ochranu pred priamym slnečným žiarením. V lete idú na odbyt ako pánske, dámske, tak aj detské šiltovky. No šiltovka je veľmi vhodným doplnkom outfitu, ktorý je možné nosiť aj celoročne. Najmä u pánov je šiltovka vhodná takmer na každú príležitosť. Nosenie šiltovky sa spája skôr so športovým, „streetovým“ oblečením. Voľné mikiny, tričká a tepláky doplnené o zaujímavú šiltovku boli vždy znakom voľného mestského štýlu. Dnes to už však neplatí. Páni si pokojne môžu šiltovku zobrať aj na bežný deň k rifliam, koženke, či dokonca elegantnému kabátu. Dnes sa už nikto nebude na vás dívať zhrozene ani keby ste mali vrece na hlave. Móda ide tiež dopredu a v dnešnej dobe v nej neplatia už takmer žiadne pravidlá. Preto sa nemusíte báť so šiltovkou experimentovať. Môžete ju nosiť pokojne celoročne a kombinovať s čím uznáte za vhodné.

pánska šiltovka

Pokiaľ aj vás zaujala šiltovka a vo svojom šatníku žiadnu doteraz nemáte, je načase si nejakú zaobstarať. Na stránke Trenchtown.sk si z ponuky šiltoviek vyberie určite nejeden muž. Pánske šiltovky Trenchtown.sk neboli nikdy viac modernejšie. Šiltovky sa tešia obľube u množstva mužov a preto by nemali chýbať ani vo vašej výbave. Navštívte stránku Trenchtown.sk a vyberte si z ponuky množstva štýlových, originálnych pánskych šiltoviek popredných značiek ako napríklad New Era či Twinzz.