Motto grafických štúdií, ktoré tlačia fotografie na papier, môže znieť: vaše spomienky dokážeme zhmotniť tým, že ich vytlačíme na papier. Je to skutočnosť, ktorá sa zakladá na tom, že ľudia sa opätovne vracajú k tlačeným fotografiám a obracajú sa na grafické štúdiá s prosbou o ich služby, pretože sú kvalitné a za prijateľné ceny.

Fotky v mobile sú už štandardom

Možno to znie neuveriteľne, ale klasické fotografie, ktoré boli tlačené na papier, opäť ožívajú a získavajú si popularitu medzi zákazníkmi. Hoci sme obklopený modernými technologickými vychytávkami, medzi ľuďmi sa rozmáha hlad po retro návratoch, pretože majú svoje čaro. Tlačené fotografie totiž zostanú pokiaľ ich neroztrháme, nikto nám ich nemôže vymazať alebo zneužiť či upraviť.

V súčasnosti má takmer každý mobil nainštalovaný fotoaparát, ktorým dokážeme urobiť fotografie rýchlo a jednoducho, a navyše, môže ich byť nekonečne veľa. Každú je potom možné aj upraviť, vymazať či robiť na nej kadejaké zmeny. To je lákavé hlavne pre mladých kreatívnych ľudí, ktorí sa s ich úpravami dokážu pohrať a vytvoriť zaujímavé snímky. Nič to však nemení na tom, že tlačené fotografie sú opäť in, vracajú sa do módy a získavajú si stále viac priaznivcov. Majú totiž svoje osobité čaro, ktoré digitálne fotky nenahradia.

Retro čierno-biely záber

Pri hľadaní darčeka môžete staviť na vyvolanie fotiek Fotkyzababku tlačenú fotografiu, určite tým obdarovaného potešíte, pretože ak zhmotnite zaujímavý či pre vás dôležitý moment, ktorý vás spája, je to darček na celý život. Vždy bude pripomienkou na spoločne prežité chvíle a nikto ich nevymaže ani nezmení. Kvalitné nafotené zábery vám vytlačia profesionálne grafické štúdiá, kam stačí poslať všetky zábery, o ktoré máte záujem. Tie vám vytlačia na kvalitný fotografický papier už do troch dní od zaslania. Snímky sa realizujú pomocou najmodernejších postupov a najnovších technológií, takže výsledok je zaručený.

Fotografie si potom môžete založiť do albumu a prezerať kedykoľvek budete mať na to chuť. Nestratia sa a ani ich nikto nevymaže, budú tu s vami a vždy, keď si ich budete prezerať, prežijete znova tie nádherné okamihy, ktoré tlačené fotografie zhmotňujú.