Aj keď každá nemáme dokonalú pleť, krásne vlasy, dnešná doba nám dáva možnosť so všetkým si poradiť. Nedokonalosti na pleti vám zakryje make-up, vlasy si môžete dať predĺžiť či zahustiť a oči si zvýrazníte umelými mihalnicami. Výnimkou na ženskom tele nie sú ani nechty. Práve nechty si dávajú ženy najčastejšie upravovať. Ruka je časť tela, ktorú si ľudia okolo nás často všímajú. Ruky používame pri každodenných aktivitách a práve upravené nechty sú vizitkou každej ženy. Lak na nechtoch už dávno nie je v kurze. Dnes si ženy môžu uľahčiť starostlivosť o nechty vďaka umelým nechtom či gélom.

gély

Ak chcete gélové nechty, nie vždy si musíte dávať nechty napojiť umelými. Záleží len na vás, či chcete dlhšie nechty. Gélové nechty si dokážete jednoducho urobiť aj doma pomocou gélovej sady. Jediné čo budete potrebovať na gélové nechty na rozdiel od lakovania je UV lampa, kde gél zatvrdne. Práve zatvrdnutie gélu na nechtoch ich robí odolnými a dlho trvácnymi. Gélové nechty vám vydržia v rovnakom stave, v akom ich urobíte približne 4 týždne. nemusíte tak riešiť časté lakovanie a odlakovanie vašich nechtov.

Aké nechty sú teraz v kurze?

Zvoliť si môžete tvar, dĺžku či farbu podľa svojich predstáv. V oblasti gélových nechtov sa medze nekladú. Jeden vzor je však mimoriadne obľúbený a je už niekoľko rokov obrovským hitom. Sú nimi ombré nechty.

gélové nechty

Gélové nechty ombré

Zabudnite na klasickú francúzsku manikúru. Dnes sú moderné ombré nechty. Ako takéto gélové nechty vyzerajú? Pamätáte si ešte trend ombré vlasov? Tmavší vrch prechádzajúci postupne do bledších končekov. Tak vyzerajú aj nechty. Najčastejšie sa ako podklad používa ružovkastý gél, ktorý postupne prechádza do úplne bielej špičky na konci nechtu. Takéto nechty sú vhodné na každodenné nosenie, ale populárne sú aj na rôzne spoločenské akcie. Pôsobia veľmi elegantne a krásne.