Spoznajte aj vy naše výhodné ceny za krtkovanie a čistenie. Upchatý drez, umývadlo alebo vaňa? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme. Ponúkame krtkovanie odpadov a odtokov, či už priamo u vás doma alebo vo vašom zamestnaní. Opravíme wc, batériu, sifón, kanalizáciu. Na nás sa môžete spoľahnúť. Máme profesionálny prístup a našou prioritou je vaša spokojnosť, spokojnosť našich zákazníkov s celkovým poskytnutím služby a samotnou opravou. K našim službám patria aj inštalatérske práce spojené s krtkovaním.

krtkovanie

Krtkovanie cena je položka, ktorá sa stanovuje individuálne po obhliadke miesta, kde vznikol problém. Určuje sa na základe závažnosti daného problému. Ďalším faktorom vplývajúcim na cenu krtkovania je aj vzdialenosť od sídla firmy. V našom okolí získate bezkonkurenčné ceny za nami poskytnuté služby. Cena krtkovania je určená pre konkrétny prípad. V zásade ponúkame rýchle a lacné služby krtkovania. Cena je stanovená dohodou a na hodnotu celkovej výslednej ceny má vplyv aj dĺžka poškodeného potrubia.

oprava potrubia

Takže, keď si neviete poradiť s pomalým odtekaním vody v kuchyni alebo vo vani, máte upchatý sifón alebo potrubie v sprchovacom kúte, kontaktujte nás, sme tu pre vás, aby sme vám zaručili bezchybné a bezproblémové fungovanie vašej domácnosti alebo firmy. Čistenie kanalizácie, prebíjanie potrubia je súčasťou našej práce, kde okrem iného patrí aj samotná oprava a montáž. Popri tom, stanovujeme najvýhodnejšiu cenu pre vás, či už bývate v dome alebo v byte. Takže, keď bežné čistiace prostriedky na vyriešenie problému nestačia, tak najlepšou voľbou je kontaktovať profesionálnu firmu. Kvalita prevedenej práce a cena za krtkovanie je v rovnováhe a v súlade, to znamená, že cena zodpovedá kvalite a vôbec náročnosti vykonanej práce. Aj vy môžete mať s nami istotu, že problémy, ktoré vznikajú zo zvyškov jedla, olejov a čistiacich prostriedkov, vyriešime a vy opäť môžete fungovať ako predtým. Nánosy, ktoré sa dostávajú na steny potrubia, vyčistíme a vopred vám garantujeme vašu spokojnosť.