Ak bývate v malom priestore ,  bývanie si môžete jednoducho uľahčiť. Tieto nápady vám pomôžu využiť priestor vďaka ktorému si viete uľahčiť prácu aj malom byte.
 prkno a žehlička

  1. Každý z nás si musí prať svoje oblečenie. Avšak problém môže nastať vtedy keď si ho nemôžete zavesiť. Balkón nemáte ani sušiak na prádlo. V takomto prípade si dokážete jednoducho pomôcť. Po svojej kúpeľni môžete nainštalovať tyčku medzi dve skrinky alebo medzi skrinku a stenu na ktorú si môžete zavesiť svoje prádlo. Takto to nezoberie ani kúsok z miesta a vaše prádlo sa bude jednoducho usušiť.

 vešiak na uteráky

  1. Pokiaľ si vo svojej kúpeľni nemáte kde odkladať si veci môžete použiť aj tento trik. Bude to vyzerať niečo podobné ako kuchynská linka na ktorej je pracovná doska. Pri tejto pracovnej doske ešte. Na vrch práčky si môžete nainštalovať pracovnú dosku ktorú si môžete nainštalovať, môžete ju používať aj na uloženie uterákov alebo odloženia akýchkoľvek veci ktoré v kúpeľni máte. Ale ak máte práčku ktorá sa plní z hora  túto dosku nemôžete použiť.
  2. Ak máte kúpeľňu malú môžete použiť aj tento trik. Možno to bude vyzerať trochu hlúpo v skutočnosti nájdite nové miesto pre práčku. Ak sa vo našom byte nachádza komora alebo špajza môžete túto miestnosť využiť ako práčovňu. Môžete tam na ukladať všetky pracie prostriedky ktoré na pranie potrebujete a takto si budete istý že sa k nim nedostanú deti.
  3.  Obyčajná skrinka žehliacou doskou vám pomôže mať dva v jednom. To znamená že ak sa rozhodnete že pôjdete žehliť otvoríte skrinku a vytiahnite si žehliacu dosku. Ak budete chcieť niečo zo skrinky vytiahnuť jednoducho potiahnite žehliacu dosku a vytiahnite si to čo práve potrebujete . Táto univerzálna skrinka vám skrine žehliacu dosku ktorá v priestore môže zavádzať.

chladnička

  1. Ešte sa vrátime späť ku práčke a pracovné doske. Na túto pracovnú dosku môžete pripnutie závesy a schovať tak práčku. Tak to nikto nebude vedieť že tam nejaká práčka je a vám ostane krajší priestor pre vaše bývanie.
  2. A na záver nápad ktorý môžete oceniť. Viem že niekedy poličky môžu zobrať väčší priestor na stenách niekedy to môže vyzerať aj tak ako nechcete. Preto tento nápad je veľmi jednoduchý a praktický. Ak máte starú chladničku vyberte z nej misky a cesta na stenu. Do týchto misiek si môžete odložiť vlastné čistiace prostriedky a prostriedky na pranie či na umývanie.