Zažiť spolu s partnerom niečo zaujímavé, ale hlavne vzrušujúce, niečo, čo váš vzťah obohatí a posunie do nového „levelu“, je fajn a netreba s tým otáľať. Existuje mnoho akcií a spôsobov ako prežiť príjemné chvíle spoločne s milujúcim človekom, a medzi také patrí aj párová masáž.

sexy, erotika

Skúste navrhnúť svojej polovičke návštevu salóna, kde poskytujú párovú tantrickú masáž, ktorá prinesie uspokojenie obidvom stranám naraz. V jednej miestnosti budete spolu prežívať radosť a potešenie toho druhého z prežívania príjemných dotykov masérky. Tam si dokonalo užijete vzájomnú intimitu a budete mať príležitosť sa otvoriť, čím zistíte aj mnoho o netušeného o svojom vlastnom tele. V takejto atmosfére je možné rozprávať sa a viesť debaty o témach, ktoré ste inak nemali odvahu otvárať. To môže dopomôcť k posunu vášho vzťahu o čosi ďalej.

Tantrická párová masáž má za cieľ oboch partnerov naraz uvoľniť, pomôcť im prežiť pocit zmyselnosti a dosiahnuť vzrušenie. Samotná tantrická masáž vedie k eufórii, extáze a pocitu šťastia, preto je čoraz viac obľúbenejšia nielen medzi mužmi, ale aj ženami či pármi. Medzi pármi je však možné prežiť tantru ako ukončenie milovania alebo naopak, je masaz pre dvoch výbornou predohrou. Ukončenie masáže sexuálnym aktom páru je možné aj v Bratislave. Po skončení masáže sa masérka z miestnosti vzdiali a dopraje tak partnerom čas na potešenie z fantastického sexu.

Ak chce pár prežiť tanrickú párovú masáž, tak to môže byť aj z dôvodu skúmania hraníc svojho potešenia. Dohodou s masérkou ešte pred začiatkom masáže treba jasne stanoviť hranice kam až chcete zájsť a kedy už je to pre vás za hranicami prípustnosti. Zážitky pri tantrickej masáži sú totiž veľmi intenzívne a dochádza k orgazmu, no je možné, aby masérka celý rituál smerovala k tomu, aby k orgazmu nedošlo. Základom je stanoviť si hranice, aby ste si masáž užili naplno obidvaja.

pár

Po skončení rituálu sa môže spoločne prejsť, dajte si chutnú večeru alebo sa môžete o zážitkoch z masáže porozprávať. Svoje túžby by ste nemali tajiť, práve naopak, partner je človek, ktorý by ich mal poznať najlepšie.