Pri výstavbe nového domu sa istotne nezaobídete s vybavovaním stavebného povolenia a ostatných náležitosti, ktoré s týmto procesom bezvýhradne súvisia. Neodmysliteľnou súčasťou je projekt navrhnutý architektom a stavebná firma, ktorá dovedie celý plán výstavby domu do veľkého finále a hmatateľného výsledku v podobe nového domu.

S kolaudáciou novostavby bezvýhradne súvisí energetický certifikát, ktorý podáva isté údaje o predpokladanej spotrebe energie pri prevádzke domu. Do úvahy sa berie množstvo faktorov, ako je napríklad počet bývajúcich v tej ktorej stavbe, s čím súvisí spotreba vody, elektrickej energie a podobne. Takýmto spôsobom sa dá vytvoriť aj predbežný rozpočet, ktorý sa vzťahuje k užívaniu stavby.

nech vám nové bývanie prináša radosť

Zo zákona v našej krajine vyplýva nevyhnutnosť zaobstarania si energetického certifikátu aj v prípade väčšej prerábky bytu či domu. To znamená v prípade rekonštrukcie vzťahujúcej sa napríklad na výmenu okien a dverí v celom príbytku, čím by pôvodný energetický certifikát nemusel zodpovedať realite v spotrebe energie na fungovanie danej domácnosti.

bývajte štýlovo podľa vašich predstáv

Energetický certifikát na dom Certifikaciabudovy vám zhotovíme na počkanie v pomerne krátkej dodacej lehote. Naši profesionálni pracovníci odvádzajú spoľahlivú a kvalitnú prácu. V priebehu niekoľkých dní od nás obdržíte energetický certifikát poštou ako aj emailom v elektronickej forme. Stačí len vyplniť objednávkový formulár, ktorý nájdete na našej internetovej stránke a o ostatné sa už postará náš špičkový tím. Vypočítame vám náklady súvisiace s prevádzkou vášho bytu a nasmerujeme vás na prípadné možné zníženie spotreby energie vo vašej domácnosti. Efektívne hospodárenie má značný vplyv na naše účty, ktoré potrebujem mesačne uhradiť a určitým nadhľadom si môžeme vytvoriť spôsob, v ktorom budeme môcť plnohodnotne fungovať, ktorý nám bude vyhovovať a povedie nás k plateniu primeraných čiastok z nášho celkového mesačného rozpočtu. Využite ponuku našich služieb a zaraďte sa k spokojným zákazníkom.