Ak máme odporučiť len obmedzený počet aplikácií, názory sa môžu líšiť a dokonca môžu nastať väčšie rozdiely. Zaujímavých aplikácií v podobe hier na mobilné zariadenia je každým rokom viac, no aj z takého veľkého množstva sa musí vybrať iba pár favoritov. Každý z nás má určtite nejaký vhodný tip ktorý by rád odporučil ďalej, no takýmto štýlom by to boli odporúčania na spôsob slova proti slovu, tvrdenia proti tvrdeniu a je pravda, že mnohým aplikáciám sme šancu ešte ani nedali.

aplikace

Tento článok chcem zameriať na doporučenie niektorých naozaj najlepších apikácií v podobe hier, no nevyberiem ich na základe svojich skúseností, ale kvôli spomenutému dôvodu sa budem inšpirovať sekciou Android Excellence. Tento rebríček zostavuje spoločnosť Google na základe zoznamu aplikácií v Google Play. Aj napriek tomu upozorňujem, že tento rebríček býva skutočne nestály a relevantný, v čase čítania tohto článku sa zoznam už pravdepodobne zmenil. No i tak vyberiem hry, aké si v  zozname udržali najvyššie pozície za určité obdobie a to je myslím už dostatočne vhodný dôvod k tomu, aby som ich mohol pomenovať, že sú alebo boli jedny z najlepších. Preto ak hľadáte nejakú vhodnú a zábavnú hru pre vaše mobilné zariadenie, skúste dať šancu hrám z tohto zoznamu.

·         Granny: Hráte z pohľadu prvej osoby, pričom na začiatku hry sa nachádzate v akejsi izbe. Otvoríte dvere a ľahko sa vám môže stať, že na vás zaútočí „Granny“. Granny je starena, ktorá pôsobí skutočne hororovým dojmom, nakoľko má šialený výraz, strapaté vlasy a v ruke nosí bejzbalovú palicu, ktorú použije ako zbraň. Vašou úlohou je dostať sa z domu tejto bláznivej stareny bez toho, aby vás chytila. Bude to však riadna fuška, z ktorej vám budú behať po tele zimomriavky.
 
·         Harry Potter: Hogwarts Mystery: Slávny Harry Potter má tentokrát podobu hry pre mobilné zariadenia. Určite by som chcel vyzdvihnúť kvalitné grafické spracovanie. Hráči, ktorí majú radi RPG a zábavný dej, by túto aplikáciu mali naozaj oceniť. Vytvorte si svojho avatara, upgradujte jeho kúzla a znalosti,tvorte si vzťahy s inými charaktermi. To je základ, ktorý vám bude pomáhať k výhre.

tablet
 
·         Miraculous Ladybug and Cat Noir:Skutočne zábavná a rýchla arkádová behačka s peknou grafikou, v ktorej máte na výber z dvoch ženských super hrdiniek.
 
·         Partymasters: Ak máte radi zábavu hip hopových kráľov plnú peňazí, párty a ľahkých žien, táto humorná aplikácia vás pravdepodobne dosť pobaví. Na výber máte až cez 40 charakterov!