Spoločný pár je spojením lásky dvoch blízkych ľudí a svadba je jej vrcholom. Je veľkou oslavou nielen pre budúcich novomanželov, ale aj pre pozvaných hostí.

Etiketa a spoločenské vystupovanie sú dôležité aj pri organizácii svadby, ktorej súčasťou sú aj svadobné pozvánky.

Ich výber je rovnako dôležitý a zároveň aj rovnako zložitý ako celé svadobné prípravy a je potrebné venovať mu dostatok času.

wedding-688924_640

Ponúkame Vám pomoc a riešenie vo forme oznamenia na svadbu, ktoré sú elegantné, moderné, klasické, vintage alebo aj konzervatívne, prípadne netradičné, originálne alebo vytvorené priamo Vami. Naša ponuka počíta aj s takouto možnosťou a na našej web stránke nájdete aplikáciu, kde si môžete zhotoviť svadobné oznámenie podľa Vašich predstáv. Môžete do neho zahrnúť spoločný obľúbený verš, pieseň, rým alebo citát a takisto si môžete vložiť vlastnú spoločnú fotografiu.

Svadobné oznámenie je Vaším prvým kontaktom so svadobnými hosťami a venujte mu preto náležitú pozornosť. Veľa vypovedá o Vašom vzťahu, ale aj o úcte k pozývaným hosťom.

Od charakteru svadby si preto zo širokej ponuky vyberte typ oznámenia o svadbe, pre klasickú svadbu s folklórnymi tradíciami je v ponuke aj folklórne svadobné oznámenie.

Podľa charakteru svadobného oznámenia si z ponuky vyberte vhodný papier – biely lesklý, matný alebo perleťovo biely, prípadne krémový alebo imitáciu textilného plátna.

wedding-1760024_640

To isté platí aj o type písma, texte oznámenia a rovnako aj o výbere svadobnej obálky pre vloženie svadobného oznámenia.

Podľa veľkosti oznámenia, jeho znenia, použitého papiera, textu bude vypočítaná predbežná cenová kalkulácia, ktorú si pred zadaním do tlače vopred s odborníkmi odsúhlasíte.

Aj samotný návrh oznámenia a jeho prípadné úpravy navrhované grafikom si na úvod spoločne odsúhlasíte, až potom nastane finalizácia a tlač.

Okrem svadobného oznámenia nájdete v ponuke elegantné a vkusné svadobné doplnky vo forme pozvánok k stolu, etikiet na víno, originálnych etikiet pre výslužky a mnoho iných drobností.

Uľahčite si výber a svadobné prípravy našou ponukou a zažite svadbu snov.