Prechod od klasických žiaroviek až k LED svetelným zdrojom už nevnímame ako novinku, stali sa totiž bežnou súčasťou našich domácností a pracovísk. Sú stále viac používané a takisto stúpa aj ich obľúbenosť medzi zákazníkmi, keďže patria k variabilným a efektným, o šetrnosti k životnému prostrediu ani nehovoriac. Táto otázka je led pasy sada momentálne problémom či 1 na celom svete, ľudstvo sa snaží používať materiály priateľské k životnému prostrediu a tejto snahe sa nevyhla ani osvetľovacia technika.

pool-bar-3652849_640

Presvetlená domácnosť a kvalitné osvetlené kancelárie či zábavnou formou vysvietené detské izby majú jedného spoločného menovateľa, a tým je LED osvetlenie. Konkrétne LED pásiky, ktoré sú maximálne variabilné, ich inštalácia je celkom jednoduchá a výsledok efektný. Predajcovia ponúkajú široké spektrum týchto svetiel vrátane kompletných súprav, ktoré sa skladajú z rôznych farieb, typov a dĺžok, aby ste sa pri montáži už nemuseli trápiť so zháňaním ďalších komponentov. Na to, aby ste pásiky mohli bez problémov zapojiť, stačí si kúpiť jednu kompletnú súpravu a všetko potrebné máte hneď poruke.

žiarovka, ruky

LED pásiky sa vyrábajú v bielej farbe, ktorá môže mať teplý, studený a neutrálny odtieň, potom existujú farebné varianty svetiel zelená, žltá, modrá a červená a tiež takzvané RGB pásiky, ktoré obsahujú aj diaľkový ovládač, aby ste si ním mohli meniť farby podľa momentálnej nálady. Okrem nich má predajca v ponuke aj RGB-W, ktorá dokáže skombinovať 2 typy LED pásikov a tiež DUAL-WHITE, ten umožňuje, aby ste si diaľkovým ovládačom zvolili plynulý prechod celým spektrom farieb. Súpravy obohacuje aj systém MAGIC DREAM, pás, prostredníctvom ktorého máte možnosť vyhrať sa s množstvom farebných programov s plynulými prechodmi jednotlivými farbami a užiť si magický svet svetiel a farieb.

Jednoduchá inštalácia, ale za to fantastický efekt, to sú najobľúbenejšie LED pásiky, ktorých svetlom potešíte nielen seba, ale aj ostatných členov rodiny či priateľov.