Osvetlenie, to nie je už len klasické šťuknutie vypínačom a rozsvieti sa žiarovka uprostred izby, ako sme boli donedávna zvyknutí. Dnes majú svietidlá už rôzne podoby, lepšie vlastnosti, ale aj nové funkcie. Medzi tie moderné patrí led osvetlenie. Sú to produkty s praktickejším dizajnom, minimálnou spotrebou energie a vyžarujú aj kvalitnejšie svetlo. S týmito vlastnosťami môžete byť pri ich inštalovaní kreatívnejší a dokonca sú také inteligentné, že vás dokážu ochrániť aj pred zlodejmi. Hovoríme hlavne o svetelnom reflektore.

halogeny

LED reflektor
Je to moderný a spoľahlivý ochranca majetku a aj vašej bezpečnosti, treba ho len správne nainštalovať vo frekventovanej časť vášho domu, prípadne pozemku či dvora, aby bol čo najspoľahlivejší a mal dostatočný záber. Výber je však na vás, ale ľudia si ho najčastejšie inštalujú nad vstupom do bytu alebo domu.

trasa

Vynovená technológia
Pod pojmom reflektor si ľudia často predstavia klasické halogénové teleso, kedysi určené hlavne na stráženie objektov. Bol to ale „žráč“ elektrickej energie a jeho prevádzka bola aj finančne náročná. Moderné výrobky však už postúpili na iný „level“, účet za energiu pri ich prevádzke nám už neprivodí infarkt. Môže za to moderná LED technológia, úsporná k našim peňaženkám aj k životnému prostrediu. Takže, ak chcete pokojne spávať, osvetlený dvor týmito typmi reflektorov by mal byť samozrejmosťou, účtami by ste sa už nemali viac trápiť.

osvětlení

Komukoľvek, kamkoľvek
Hodí sa pre firmy, jednotlivcov, ale aj rodiny, jednoducho pre každého, kto myslí na praktické osvetlenie, ale samozrejme aj na bezpečnosť svoju aj svojej rodiny, prípadne firmy. Obľúbené sú u firiem, ktoré vlastnia sklady plné rôznych drahých tovarov, ale ich popularita stúpa aj u ľudí žijúcich v oblastiach, kde je vysoká kriminalita, rozmáha sa vandalizmus či krádeže. Štatistiky však hovoria, že po inštalácii týchto typov svetiel v jeho okolí množstvo krádeží či prejavov vandalizmu pokleslo.