Každá žena túži po zvodnom pohľade, ktorý priláka množstvo obdivovateľov. Ak patríte k ženám, ktoré majú krátke mihalnice a už roky túžia po dlhších, no nenašli ste žiadnu špirálu, ktorá by vám ich dostatočne predĺžila, nechajte si ich predĺžiť v profesionálnom salóne. Dávajte však pozor na nekvalitné umelé mihalnice, ktoré vám môžu spôsobiť veľa problémov. Musíte si veľmi pozorne naštudovať aké typy existujú a hlavne si vyberte salón kde sa na to špecializujú a pracujú tam len vyškolení profesionáli.

svetr

Ak poznáte kamarátky, ktoré majú dokonalé mihalnice, s ktorými sú nad mieru spokojné a nezažili žiadnu negatívnu skúsenosť, informujte sa kde si ich nechali predĺžiť. Základom sú dobré recenzie na základe, ktorých si vyberiete svoj salón.
Niekedy sa môže stať, že žena navštívi kozmetičku, ktorá nie je dostatočne kvalifikovaná a skúsená, respektíve používa nekvalitné produkty. Vtedy môžete o svoje mihalnice prísť, ak sú nesprávne ošetrené, môžu začať vypadávať a vtedy vám budú naspäť dorastať veľmi pomaly alebo už vôbec nedorastú. Toto riziko by ste nemali podstupovať, preto sa vyhýbajte lacným salónom, kde sa nešpecializujú na mihalnice ale na iný typ služieb. V žiadnom prípade sa nezverujte do rúk kamarátkam, ktoré to vykonávajú len ako svoje hobby, vaše mihalnice by tak mohli utrpieť nemalú ujmu.

obličej

V prvom rade sa informujte či má vaša kozmetička, ku ktorej sa chystáte na túto procedúru, potrebné certifikáty a školenia. Taktiež zistite aké lepidlo používa a či je schválené na takéto používanie. Pred tým ako vám začne nalepovať umelé mihalnice, by si kvalitná kozmetička mala prezrieť vaše prirodzené mihalnice a zvážiť či sú pre vás umelé mihalnice správnou voľbou. Vždy požadujte tie najľahšie mihalnice, ktoré tak nezaťažujú oči, vtedy je menšie riziko vypadnutia tých vašich. Po vykonaní si ich vždy skontrolujte a prejdite si ich kefkou, zistíte tak či nie sú zlepené a tým pádom nekvalitne nalepené. Ak ste spokojná so svojimi novými mihalnicami, neničte ich ďalšou záťažou v podobe špirály, vtedy vám vydržia aj mesiac.