Pokiaľ máte módu v krvi a vždy ste sa obliekali podľa najnovších trendov, určite budete chcieť k tomu viesť aj vaše dieťa. Výber detského oblečenia vie však niekedy potrápiť. V prípade dievčat sa častokrát neviete rozhodnúť čo skôr kúpiť. Šaty, sukne, košele. No pri chlapcoch sa niekedy vieme poriadne zapotiť. Klasikou sú rifle, tričko a mikina Práve mikina môže byť na chlapcoch zaujímavý kúsok a dokáže zaujať. V prvom rade vždy myslíme na pohodlie dieťaťa. A práve preto je mikina dobrou voľbou. Aj keď na chlapcoch najčastejšie vidieť klasickú jednoduchú mikinu s kapucňou, buďte originálnejšie a svojho chlapca občas oblečte trochu štýlovejšie.

pletený sveter

Leto sa nám pomaly končí a jeseň je ideálnym obdobím, kedy túto vrchnú časť oblečenia plnohodnotne vynosíte. Škola, či rôzne oslavy si vyžadujú trošku premyslenejšie outfity. Mikinu preto skúste nahradiť chlapčenským plateným svetrom. Pleteniny sú u dievčat často používané. Na chlapcoch ich vydávame už menej často. A pritom koľko dospelých mužov nosí pletené svetre a svedčia im? Prečo by ste takto nemohli obliekať aj svojho malého chlapca? Pletený sveter je skutočne modernou záležitosťou a dokážete pomocou neho vykúzliť štýlový outfit.

chlapčenský sveter

Ako nosiť chlapčenský pletený sveter?

Pletený sveter môže vaše dieťa nosiť kľudne aj na bežnom tričku či aj samotný. No pokiaľ chcete docieliť elegantný outfit, nebojte sa zakomponovať pod pletený sveter košeľu s límčekom. V prípade bežných dní je samozrejme, že zvolíte radšej pohodlné mikiny. Bežná čierna, šedá či biela voľná mikina s kapucňou nikdy nevyjde z módy. Tak isto sa nemusíte báť ani mikín bez kapucne.Keďže pre naše deti chceme len to najlepšie, aj pri výbere oblečenia sa dívame najmä na kvalitu materiálu. Navštívte preto stránku bigstarjeans.sk a pozrite si ponuku kvalitného detského oblečenia, ktoré je aktuálne v móde.