·         Tento výrobca sa dostáva medzi najpredávanejších výrobcov v súčasnosti. Niet ani divu , keď nám ponúka stále viac noviniek na náš trh.  Okrem smartphonou , tabletov a varených kanvíc nám ponúka aj elektrické cigarety v rôznych príchutiach.
 
cigareta-e

Cigareta je vyrobená z nerezovej ocele , čiže sa nemusíte báť že by sa Vám prípade nijak obzvlášť poškodila. Meria 12 centimetrov a  priemer  má jeden centimeter. Čiže je malá a šikovná , a ukryjete ju do každého vrecka.
 
·         No to pravé nájdete v chuti. Tie si môžete vybrať s viacerých druhov. Môžete vyskúšať zelené jablko , mentol , vanilka alebo grebfriut. No keď fajčíte , nefajčite žiadne škodliviny. Teda nefajčite klasický nikotín ale vitamíny ako sú napríklad C, A, B6, B12, D a  Q10.
Táto cigareta je zladená do niekoľkých farieb a to podľa chuti. Teda ak ste si vybrali pre chuť jablko môže byť cigareta červená alebo zelená vanilka môže byť žltá a mentol modrý.

e-cigareta
 
·         Aby si sa pýtali Koľko má vydrží jedna náplň tak jedna náplň by mala podľa všetkého vydržať až 500 potiahnutí. Zatiaľ nebolo uvedené či sa dá naplniť alebo či bude sa jednať iba o jednorazovú e cigaretu.
 
elektronická cigareta

Výrobca XiaoMi to však myslel dobre. Chcela ušetriť ľuďom zdravie a peniaze preto vymyslel túto technológiu. Navyše je zdravá a môžete ju fajčiť kedy len chcete a kde len chcete pretože dym ktorý vyfukujete  je len para ktorá nikomu neuškodí a vôňa po rannej príchutí. Cena tohto výrobku sa pohybuje okolo 20 eur No za túto cenu dostanete naozaj kvalitnú dobrú cigaretu ktorá vám vydrží niekoľko týždňov. A však to záleží od toho ako často Fajčíte. Vďaka tejto cigarete je možné že dokážete prestať fajčiť , no to môže aj záležať od toho či máte pevnú vôľu a či si dokážete nezapáliť normálnu cigaretu. Mimochodom na zaver dodám že ak prechádzate z normálnej cigarety na elektrickú je väčšia šanca že prestanete fajčiť , však u každého to môže byť individuálne.