Vodnár  v manželstve: dobrý otec a milovník
Ak je vodnár v manželstve pokojný a istý, potom sa stane obhajcom, ktorý miluje vernú manželku. Obzvlášť spoľahliví sú tí narodení v roku psa (verný pes) a v roku Cabana (zlaté srdce). Avšak stabilita vodnára v manželstve je ohrozená viac ako pri iných.

horoskop

Baran sa chváli, preháňa úspechy, prikazuje partnerovi. Ak je žena silná, impulzívna alebo nevraživá, ak je od prírody vodcom a začína protirečiť, potom vzniknú konflikty aj v malých veciach. Nechajte ho uvoľniť.

Býk: dobrý majiteľ a verný manžel
Býkom sa v manželstve a rodinnom živote darí dobre. Sú mierumilovne, nemôžu vystáť krik a hádky. Hoci môžu byť tvrdohlaví, rozmaznaní a leniví, ale všeobecne sú trpezliví, opatrní a poddajní. Milujú domáce pohodlie, dobré jedlo a sú pripravení vybaviť dom a záhradu. Cudzoložstvo pre nich nie je odpustené a zničí manželstvo.

rozlučka

Blíženci muži vo vzťahu
Dvojičky sú chladnokrvné znamenie. Po prvé, túžba učiť sa nové ich tlačí do dobrodružstva lásky a potom ich sofistikovaný intelekt začína analyzovať všetko, porovnávať všetky klady a zápory, analyzovať myšlienky, slová a činy partnera. Ak je pre neho nerentabilný, prenesie sa na nový cieľ. Preto sú vo svojej mladosti nestabilní a v dospelosti sa rozvedú.

Manžel-Leo: spoľahlivá ochrana, šťastie a prosperita
Symbol kráľa zvierat – Leo ukazuje silu, ambície a pýchu. On je zúrivý iba vtedy, keď je hladný alebo bráni svoje územie. Len veľmi málo ľudí to môže zasiahnuť, preto je Leo spravidla pokojný a milý.  Levy sú deťmi Slnka. Ich kontrolná planéta im dáva energiu, silu a zdravie. Ich motto je: mám v úmysle a robím. Ich spôsob konania: dať všetko potomkom, bohatstvu, šťastiu a rozvoju.  Slnko aj lev symbolizujú mužské správanie, ktoré magneticky priťahuje ženy.

Mužské váhy: Najlepší pri hľadaní duchovnej lásky
Váhy v manželstve – najlepší manželia, ktorí poskytujú dobrú rodinu, vytvárajú atmosféru harmónie, sú dobrými otcami. Oni často počítajú s tým, že ženy dosiahnu úspech a ciele. Váhy viac ako iné znaky potrebujú stabilitu.