Ženy prišli s myšlienkou, že muži prišli s myšlienkou, že ženy potrebujú len peniaze! To je oveľa bližšie k pravde aj keď troška zamotane povedané. V skutočnosti muži nič nevymysleli, ale s ich logickou analýzou dospeli k tomuto záveru. Samozrejme, že ženy potrebujú veľa všetkého ale nie len peňazí.
Vo všeobecnosti sa pokusy obviňovať muža za to, že je blázon, ktorý verí, že žena od neho očakáva iba peniaze, je podvodom tisícročia inej ženy. V skutočnosti sa opäť stretávame s túžbou obviňovať mužov za všetky hriechy.

peníze

Prečo ženy potrebujú len peniaze
1.      Hovorí sa, že muž by mal byť ako kamenná stena, vrátane finančnej hory. Čo sa stalo v rodine, zodpovednosť prechádza na nich – prázdna chladničku, platenie účtov, chalupa, dovolenka, slušné auto, opravy a všetko.
 
2.      Žena bez bŕzd pri nakupovaní je bežným javom v dnešnej dobe. A chlap jej to musí poskytnúť. Ale prečo? Prečo musia tvrdo pracovať a len premýšľali o tom, ako uspokojiť rodinu?
 
3.      Ženy sa chcú tešiť zo života, je to pochopiteľné, ale prečo nie na vlastné náklady?

bankovnky
 
4.      Žena je chorá, Bôh zakazuj, samozrejme, daj mi muž môj peniaze znovu.
 
5.       Stará o seba, kozmetika, plastický chirurgovia, parfumy – muži dávajú  peniaze na všetko, pretože od ženy počujú:  chcem byť pre teba krásna! No, smiech a hriech – chceš byť krásna len pre seba!
 
6.      Napríklad keď má rodina malý rozpočet. Nie je to práve žena, ktorá trpí a rozkazuje a riadi svojho manžela aby si našiel inú prácu? Ak by si sama hľadala druhú prácu, bude mať silu a čas pre seba?
Je to zvláštne, lebo moja logika mi hovorí, že by malo byť ako v záujme mužov tak aj v záujme žien pracovať a uspokojovať potreby toho druhého a starať sa o rodinu rovným dielom. A prečo je to vlastne tak?  Možno preto, že mnohí z mužov sú vlastne pod papučou…A toto Vám už vysvetľovať asi  netreba.