LM-MONT je stavebno-obchodná spoločnosť so sídlom v Dubnici nad Váhom. Na trhu pôsobí od roku 2008, čo je k dnešnému dňu 14 rokov. Zaoberá sa realizáciou hliníkových systémov a sklenených konštrukcií. V rámci okien, brán a hliníkových systémov riešia plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, hliníkové fasády, protipožiarne konštrukcie, poštové schránky a brány. Pod kategóriou realizácie zo skla možno nájsť sklenené steny, sklenené sprchové kúty, sklenené zábradlie, nerezové zábradlie, sklo do kuchyne, sklenené dvere, sklenené prístrešky, pochôdzne sklo, zasklenie výťahovej šachty, špeciálne sklá či iné. Kovanie na sklo sa týka kovania na sklenené steny, sprchové kúty, zábradlie, prístrešky, kyvné dvere, posuvné dvere všetkého druhu.

Posuvné dvere od LMmont

K všetkým spomínaným systémom a realizáciám spoločnosť ponúka servis, sľubuje kvalitnú prácu s rýchle služby. Na internetovom e-shope možno nájsť už spomínanú skupinu sklenené dvere a ich cenu. Tento typ dverí je na trhu žiadaný, pretože bezpečnostné sklo použité v konštrukcii dokáže opticky zväčšiť každý interiér. LM-MONT ponúka na výber z dvoch typov dverných krídel, a to klasické otváracie alebo posuvné.

Logo spoločnosti LMmont

Obľúbenosť otváracích sklenených dverí spočíva predovšetkým v jednoduchosti ich riešenia a v cene, ktorá je podstatne priaznivejšia ako pri kúpe druhého spomínaného typu. Plusom je taktiež prachová a akustická tesnosť či možnosť výberu zo širokého spektra kovania. Rozmery otváracích dverí sú však obmedzené rovnako ako ich funkčná škála. Klasické otváracie dvere sa neodporúčajú do úzkeho priestoru. Naopak, posuvné sklenené dvere ponúkajú úsporu priestoru, preto im nerobia problém viacdverové miestnosti. Dvere poskytujú užívateľovi potrebný komfort. Avšak narozdiel od predošlých otváracích dverí disponujú horším izolačnými vlastnosťami, ale nebojte sa.