Tvoj sexuálny apetít je normálny, no tvoja partnerka si nevie dať asi rady so svojou vlastnou imunitou. Stále ju trápia nejaké mykózy a je náchylná ich chytiť snáď odvšadiaľ. Tak sa snažíš ako vieš, radšej si dáš aj ten kondóm, keď to už inak nejde, no i tak na druhý deň zahlási, že ju opäť niečo postihlo. A ty sa už chytáš za hlavu, že opäť ťa čaká minimálne týždňový pôst od sexu. Ak nie aj dlhší, pretože tvoja partnerka najprv vyčkáva, či jej to neprejde samé a až po nejakom týždni sa osmelí ísť na gynekológiu to riešiť. Samozrejme, že to nie je príjemná situácia, ale keby ju riešila skôr, tak by si ty nemusel tak dlho čakať, kým si môžeš znova užiť na jej krásnom tele. Takto ti zostávajú len dva týždňa na sucho pri nejakom porne alebo erotickom časopise.

kolosok-2540178_1920

Byť tebou, tak to riešim ale úplne inak. Nedá sa celý život čakať na niekoho, kto očividne nechce vidieť svoje problémy a hlavne ich ani riešiť. Nájdi si sex privát na Privatportal a keď tvoju partnerku, priateľku, manželku, či ženu postihne znovu jedna z týchto nepríjemností, tak sa nemusíš trápiť s tým, koľko to znova bude trvať. Budeš zariadený a zatiaľ si môžeš užívať niekde inde, kým ona bude bojovať s nepríjemnosťami. Očividne je problém v jej slabej imunite, ktorú dokáže narušiť hocijaká cudzia vec alebo teleso a preto by si ju mala zlepšiť, inak sa to snáď ani nikdy nezlepší.

nude-4983353_1920

To, že má takýto problém je čisto jej záležitosť a o to viac, keďže to asi nehodlá riešiť nejakým iným spôsobom. Je to vec, či problém, ktorý sa bude neustále opakovať a vracať, kým ho nevyrieši komplexne a nadobro. Teba to však už nemusí trápiť, keďže svoje potreby budeš mať úspešne zažehnané a uspokojené. Ženy si niekedy nechcú nechať poradiť a radšej sa budú trápiť v stále dookola sa opakujúcich situáciách. Nie, že by rovno vyšli z tohto kolotoča, ale budú sa v ňom veselo točiť ďalej.