Upratovanie vchodov, kancelárií, obchodov, rôznych ihrísk či iné priestory s všetkým si poradia hravo. Ako si nájdem upratovaciu spoločnosť v mojom meste ? Jednoducho si ich vyhľadajte na internete. Kamarát Google vám je vždy k dispozícii. Nájde vám rôzne firmy vo vašom regióne. Pravidelné čistenie a upratovanie. Môžete si dohodnúť presný čas kedy a, kde chcete, čo mať upratané. Upratovacie služby si už poradia sami. Dohodnite si interval a čas.

vědro s koštětem.png

STROJOVÉ TEPOVANIE KOBERCOV, STOLIČIEK
skrátka nábytok, ktorí potrebujete vyčistiť vám rýchlo a presne vytepujú a vydezinfikujú.
VÝŠKOVÉ A HOROLEZECKÉ PRÁCE – UMÝVANIE OKIEN A FASÁD, ČISTENIE
Všetky tieto práce musí vykonávať skúsený a vyškolený pracovník, aby sa predišlo možnej nehode. Na trh prichádza aj novinka IONIC-SYSTEM – systém využívajúci ionizovanú vodu, ktorá dokáže lepšie viazať nečistoty. Pomocou špeciálnych kief a nadstavcov dokáže umývať okná zo zeme až do výšky 20 metrov.
NANÁŠANIE DISPERZIÍ
Disperzie ošetrujú vaše podlahy. Nanášaním ochranných alebo antistatických polymérov. Ktoré udržia vašu podlahu dlhšie na živé a k tomu im dodajú krajší vzhľad a jednoduchšie čistenie.

uklízečka.png

OŠETROVANIE A KRYŠTALIZÁCIA
Takzvaný Marble systém v hĺbke očistí a odstráni nežiaduce škvrny na vašej mramorovej podlahe. Navyše vytvára protišmykové opatrenia. Dodá vašej podlahe vysoký lesk.
STROJOVÉ OČISTENIE EXTERIÉROVÝCH PLÔCH OD ŽUVAČIEK A INÝCH NEČISTÔT VO VAŠÍCH INTERIEROCH
WALSER TOP CLEANER rýchlo a šetrne s minimálnou spotrebou vody odstráni nežiaduce nečistoty z vašich podláh. Upratovanie počas rôznych podujatí vám kompletné poupratujú pred po a dokonca aj počas celého podujatia. Taktiež musia zaobstarať likvidáciu a odvoz odpadov. Niektoré upratovacie služby ponúkajú aj deratizáciu desinsekciu, ba aj dezinfekciu. Čiže hubenie parazitov, hmyzou, hlodavcou a iných škodcov.