Striebro je veľmi univerzálnym kovom, ktorý môžete veľmi jednoducho kombinovať so zvyškom vášho outfitu. Práve kombinovateľnosť je to, čo potrebujete. Prečo? Pretože nie vždy máte čas stáť pred zrkadlom a hodiny premýšľať nad tým, čo sa hodí a čo nie k vašej vzorovanej sukni. Pozrieme sa konkrétne na to, ako môžete strieborné dámske náramky nosiť na tri rôzne spôsoby.Žena v žltej bunde má na ruke výrazné hodinky.jpg
 
Univerzálne a praktické
Ešte pár slov k tej univerzálnosti. Viete ako sa hovorí, že každá žena by mala mať vo svojom šatníku http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-trendy-moda/382888/zaklady-satniku-co-vam-nesmi-chybet-a-jak-nadcasove-kousky-kombinovat.html aspoň jedny koktailové čierne šaty. Prečo? Lebo ide o univerzálne oblečenie, ktoré môžete nosiť na pracovnú poradu, do kina, do divadla, na večeru s partnerom ale aj na neformálne stretnutia. Presne do tej istej kategórie, teda do kategórie veľmi univerzálnych a praktických módnych doplnkov, patria aj strieborné dámske náramky.
 
S hodinkami
No a teraz poďme k samotným kombináciám. Strieborný náramok môžete zvýrazniť tak, že ho budete nosiť s výraznými hodinkami. Náramok by mal byť samozrejme o niečo menej výrazný, jemnejší a tenší. Strieborné náramky sa hodia k čiernym, ružovým či zeleným hodinkám. V prípade zlata už buďte o čosi opatrnejšia. To sa nehodí napríklad ku farebným hodinkám.
 
S náramkami
Áno, určite viete, že vrstvenie dnes letí a letí aj v prípade náramkov. Namiesto toho, aby ste nosili na zápästí len jeden kúsok, ich budete nosiť viac. V tomto smere je veľmi ťažké radiť, čo kombinovať s čím. Dnes už nepoznáme žiadne, vyslovene nevhodné kombinácie. Takže sa to snažte iba neprehnať.Žena sa rukou dotýka kvetiny, na ruke má náramok a prsteň.jpg
 
S prsteňmi
Možno vám to ani nikdy nenapadlo, no náramok a prsteň musia spolu ladiť. K strieborným náramkom môžete nosiť strieborné prstene, no táto kombinácia nie je úplne zaujímavá. Omnoho lepšie vynikne napríklad väčší výrazný prsteň v čiernej farbe alebo tri jemnejšie v tej zlatej. Pravidlo je také, že všetkého veľa škodí. To znamená, že by ste mali mať buď výrazná prsteň a jemnejší náramok alebo naopak.

5/5 - (2 votes)